Ne pare rau dar acest anunt nu mai este disponibil, te invitam sa vizualizezi alte produse din aceeasi categorie

Lot 5 Pachete Goale Tigari Straine Diferite 20 Lei Lot 5 Lei Pach

Anunt inactiv

ID anunt: 264679 Adaugat pe data de: 12-03-2019, vizualizat de: 318 ori

Lot cuprinzind 5 pachete cartonate & necartonate goale de tigari straine - toate 5 sunt marci diferite; 20 lei tot lotul sau 5 lei pachetul (comanda minima 2 pachete); stare (foarte) buna pentru fiecare pachet, estetica frumoasa; sunt disponibile urmatoarele pachete:

2) COOPER

3) GORBATCHOW

4) SUMER

9) MOORE

10) PALL MALL

se adauga 10 lei, cheltuieli de livrare, prin posta romana - coletarie.

Taguri: , , , , , , , ,

Pret: 20RON
Vanzatorul
Vezi toate anunturile (41)

Constantin Carolina

Bucuresti

Mar 2018

08-12-2019

ID utilizator: 17103

Antichitati Similare

Geanta Genium leather Geanta Genium leather

Geanta Genium leather

Altele 195

Plata articolelor se face anticipat prin transfer bancar sau depunere in numerar-NU LIVRAM CU RAMBU

3 menghine cu surub 3 menghine cu surub

3 menghine cu surub

Altele 100

din lemn, stare buna, diam.= 13 cm

Antichitati Promovate

Scaun brancovenesc sculptat de sec. XIX Scaun brancovenesc sculptat de sec. XIX

Scaun brancovenesc sculptat de sec. XIX

Mese, Scaune, Birouri 1590

Scaun brancovenesc tip taburet de bucatarie amplu lucrat pe toate partile exterioare, recent restaur

Dulap lemn cu blat marmura neo-Empire Dulap lemn cu blat marmura neo-Empire

Dulap lemn cu blat marmura neo-Empire

Noptiere 1490

Dulapuri stil neo-Empire cu intarsie handmade, cu 60x50 lemn masiv cublat de marmura la Bavaria Kult

Peisaj olandez  sec XX, semnat Peisaj olandez  sec XX, semnat

Peisaj olandez sec XX, semnat

Picturi, tablouri, icoane 390

Peisaj olandez semnat 45x35 cm de sec XX , avand rama de lemn originala la Bavaria Kulturhaus zona U

Dormitor venetian complet Dormitor venetian complet

Dormitor venetian complet

Paturi 6900

Dormitor in stil venetian, pat, dulap , 2noptiere si comoda mica la Bavaria Kulturhaus zona Universi

Set, inel si cercei, din aur galben 14K, ornamentat cu diamante

Seturi bijuterii 4000

Set, inel si cercei, realizat din aur galben 14K marcat, executie manuala, ornamentat cu sapte diama