Ne pare rau dar acest anunt nu mai este disponibil, te invitam sa vizualizezi alte produse din aceeasi categorie

(Rezervat)925 Cercei Argint Cu Opal Mozaik

Anunt inactiv

ID anunt: 344801 Adaugat pe data de: 15-04-2021, vizualizat de: 278 ori

925 cercei deosebit de frumosi si rari cu opal mozaik cu protectie cristal de quartz , slefuit manual, de dimensiune 10 x 8 mm, oval caboshon
montura 17 x 10 mm
gramaj 2.77 g

Această adevărată frumusețe nu trebuie ratată !!!

Bijuterie din argint unica hand made foarte speciala

--- confectionat manual din argint fin 925 placat cu aur alb de 14 K LIVRARE GRATUITA prin Fan Curier ---
---Pentru o buna pastrare a bijuteriilor, acestea trebuie ferite de contactul cu diverse substante chimice, a nu se folosi la activitati fizice si in gospodarie, pentru a nu-si schimba culoarea si pentru a nu se deteriora, fiind destinate pentru utilizare OCAZIONALA. Se refuza garantia in cazul in care ornamentele sau pietrele prezinta urme de lovitura sau nu s-au respectat instructiunile de folosire. Bijuteria se va feri de socuri mecanice, lovituri, zgarieturi si substante corozive si abrazive. ---

Expediem o singura data pe saptamana in ziua de Miercuri Info Tel. 0741090016 sau WHATSAPP ! Va multumesc !

Antichitati Similare

Cercei aur frantuzesti diamante albastre antici victorieni Cercei aur frantuzesti diamante albastre antici victorieni

Cercei aur frantuzesti diamante albastre antici victorieni

Cercei 2300

Unici...Cercei de aur de 14 K cu diamante naturale albastre din perioada victoriana, frantuzesti. Di

CERCEI AUR CU SAFIRE SI DIAMANTE CERCEI AUR CU SAFIRE SI DIAMANTE

CERCEI AUR CU SAFIRE SI DIAMANTE

Cercei 650

CERCEI AUR CU SAFIRE SI DIAMANTE. -AUR GALBEN DE 18K(750). -GREUTATEA 6,02 GR. -LUNGIMEA 3,5 CM

Anunturi Promovate

Set comodă mare şi mică stil baroc austriac Set comodă mare şi mică stil baroc austriac

Set comodă mare şi mică stil baroc austriac

Comode 37000

Setul de mobilier datează din secolul XIX, aspectul decorativ fiind amplificat prin calitatea furnir

Masuta stil brancovenesc anii 1920 Masuta stil brancovenesc anii 1920

Masuta stil brancovenesc anii 1920

Mese, Scaune, Birouri 400

Vand mobila antica, stil brancovenesc, cu sculptura manuala in lemn de salcam. Mobila dateaza de pes

Set cercei si inel Art Deco cu aur de 23 K Set cercei si inel Art Deco cu aur de 23 K

Set cercei si inel Art Deco cu aur de 23 K

Obiecte din argint 500

Set inel și cercei din sticlă naturală recuperată, sunt confecționati manual în stil Art Deco. Sti

Masa salon brâncovenească extensibila Masa salon brâncovenească extensibila

Masa salon brâncovenească extensibila

Mese, Scaune, Birouri 4500

Masa mare de 6-10 persoane sculptata lemn stil brâncovenesc 120 vechime din setul cu 6 Jilturi, bufe

cercei aur 14k cu jadeit jad unicat cercei aur 14k cu jadeit jad unicat

cercei aur 14k cu jadeit jad unicat

Cercei 2500

marcat pentru China Antica unul dintre fluturase este original si prezinta marcaj vechi chinezesc