Lot 2 Medalii 2

ID anunt: 144841 Adaugat pe data de: 09-08-2016, vizualizat de: 300 ori

austriece comemorative, stare buna, negociabil, taxe la cumparator.

Taguri: , ,

Pret: 25RON
Suna:
Vanzatorul
Vezi toate anunturile (1171)

Apostol

Caras Severin

Apr 2015

13-12-2019

ID utilizator: 7595

Antichitati Similare

Medalie bronz Le Verrier semnata, patina verdi gris, colectie, vintage Medalie bronz Le Verrier semnata, patina verdi gris, colectie, vintage

Medalie bronz Le Verrier semnata, patina verdi gris, colectie, vintage

Medalii 325

Realizata in faimoasele ateliere Le Verriere-France, o afirmatie evident ironizanta a artistului la

Sigiliu cu monograma Sigiliu cu monograma

Sigiliu cu monograma

Medalii 35

Sigiliu cu monograma din bronz cu maner din lemn , prima jum. a sec XX , L 6,5 cm , stare buna . Vi

Antichitati Promovate

Lampa italieneasca bronz si portelan Lampa italieneasca bronz si portelan

Lampa italieneasca bronz si portelan

Candele, Lampi 299

Lampa italieneasca peste 55 cm inaltime,deosebit realizata din bronz masiv si cu portelan pictat ma

2 veioze din marmura 73 cm 2 veioze din marmura 73 cm

2 veioze din marmura 73 cm

Candele, Lampi 250

2 veioze din marmura de 73 cm inaltime,cu abajururi din matase de 40 cm diametrul,functioneaza cu be

Masa Biedermeier veche lucrata stejar Masa Biedermeier veche lucrata stejar

Masa Biedermeier veche lucrata stejar

Mese, Scaune, Birouri 790

Masa Biedermeier lemn masiv cu incuietoarea originala la sertar, picior lucrat si intarsie de buline

Comoda brancoveneasca lemn 100 ani Comoda brancoveneasca lemn 100 ani

Comoda brancoveneasca lemn 100 ani

Comode 2590

Comoda lemn masiv bisericeasca, cu geamurile pictate, originala , cca 100 @ani, bine intretinuta la

Designer Exclusiv Cercei Aur 18k Cu Malachit Natural Malachite Designer Exclusiv Cercei Aur 18k Cu Malachit Natural Malachite

Designer Exclusiv Cercei Aur 18k Cu Malachit Natural Malachite

Obiecte din aur 1650

foarte eleganti cercei designer cu malachit natural oval caboson 10x8mm montura victoriana aur fin d