Lot De 3 Plachete Suedeze

ID anunt: 267039 Adaugat pe data de: 31-03-2019, vizualizat de: 428 ori

Este un lot de 3 medalii suedeze cu tematica de fotbal anii 60, 60, 66. Stare buna, fara defecte, dimensiuni 4 x 3 cm.

Taguri: , , ,

Pret: 20RON
Suna:
Vanzatorul
Vezi toate anunturile (1742)

Apostol

Caras Severin

Apr 2015

23-07-2024

ID utilizator: 7595

Antichitati Similare

C581-I- RPR Ordinull militar Clasa I A. Bronz aurit emailat C581-I- RPR Ordinull militar Clasa I A. Bronz aurit emailat

C581-I- RPR Ordinull militar Clasa I A. Bronz aurit emailat

Medalii 100

C581-RPR Meritul militar cu Brevet din 1957. Bronz aurit emailat. Semnat de Ministrul Fortelor Armat

2 medalii handshake vintage, metal argintiu patinat 2 medalii handshake vintage, metal argintiu patinat

2 medalii handshake vintage, metal argintiu patinat

Medalii 30

metal neferos, argintiu antichizat, diametru 38,4mm, grosime 4mm, semnătură gravor. Prețul este pent

Anunturi Promovate

Comoda saptamanal Renaștere florentina Comoda saptamanal Renaștere florentina

Comoda saptamanal Renaștere florentina

Comode 2490

Comoda sculptata lemn masiv Italia cca 60x45x110 cm H amplu sculptata cu brâu superior și inferior ș

Tablou vechi pictura ulei lemn Adam si Eva imbracati traditional Tablou vechi pictura ulei lemn Adam si Eva imbracati traditional

Tablou vechi pictura ulei lemn Adam si Eva imbracati traditional

Picturi, tablouri, icoane 900

Deosebit tablou foarte vechi pictura ulei pe lemn cu Adam si Eva imbracati traditional si cu accente

Biblioteca Baroc semicurbata intarsiata Biblioteca Baroc semicurbata intarsiata

Biblioteca Baroc semicurbata intarsiata

Dulapuri 7990

Biblioteca lemn masiv sculptata stil baroc, cu geamuri semicurbate, intarsiată pe partea inferioara

masina de cusut Singer masina de cusut Singer

masina de cusut Singer

Masini de cusut 2000

masina cusut Singer , anul 1938, in stare de functionare, piesele originale. telefon 0767921095 PRE

Consola cu oglinda Ludovic Consola cu oglinda Ludovic

Consola cu oglinda Ludovic

Servetele 3950

Consola cu oglinda Ludovic mărime 120 L x90 cm la blat impecabila se tritem în toată țara la Bavaria

Poza