E298- Set 2 Monede 1+2 EuroProbe Specimen anii 2004 metal aurit. Diametre intre 2.2 si 2.5 cm. Stare
Monede de colectie din argint 625, in capsula , circulate, Germania 5 DM, 1951 seria D, F, G, J 11
Cuier suspendabil , de perete lemn masiv , Florentin cu blazon superior și umere sculptate, cca 200x
Piesă de manufactură franceză realizată la începutul sec. XX, stare f. bună , tapițerie nouă realiza
Cleste din argint 800 , model mic pentru servirea felii de lamaie , lucrare meticuloasa a sculpturi
Dulap intarsie peste 150 ani vechime imperiul Austro-ungar stil Louis Philippe, doua pe stoc diferit
Elegant masa sau consola de origine francez din epoca interbelica lacuita in gri deschis, sertarul p