Ne pare rau dar acest anunt nu mai este disponibil, te invitam sa vizualizezi alte produse din aceeasi categorie

Lot De 40 Monede Diferite Tari

ID anunt: 220893 Adaugat pe data de: 07-04-2022, vizualizat de: 112 ori

circulate, pentru colectionari si pasionati.

Taguri: , , , ,

Pret: 60RON

Antichitati Similare

E298- Set 2 Monede 1+2 EuroProbe Specimen anii 2004. E298- Set 2 Monede 1+2 EuroProbe Specimen anii 2004.

E298- Set 2 Monede 1+2 EuroProbe Specimen anii 2004.

Monede 100

E298- Set 2 Monede 1+2 EuroProbe Specimen anii 2004 metal aurit. Diametre intre 2.2 si 2.5 cm. Stare

4 x Monede Argint Germania 5 DM 1951 4 x Monede Argint Germania 5 DM 1951

4 x Monede Argint Germania 5 DM 1951

Monede 110

Monede de colectie din argint 625, in capsula , circulate, Germania 5 DM, 1951 seria D, F, G, J 11

Anunturi Promovate

Cuier Florentin restaurat antic vintage retro Cuier Florentin restaurat antic vintage retro

Cuier Florentin restaurat antic vintage retro

Mese, Scaune, Birouri 2390

Cuier suspendabil , de perete lemn masiv , Florentin cu blazon superior și umere sculptate, cca 200x

Canapea 2 locuri stil Louis XV Canapea 2 locuri stil Louis XV

Canapea 2 locuri stil Louis XV

Canapele 1290

Piesă de manufactură franceză realizată la începutul sec. XX, stare f. bună , tapițerie nouă realiza

Cleste pentru servirea felii de lamaie Cleste pentru servirea felii de lamaie

Cleste pentru servirea felii de lamaie

Obiecte din argint 250

Cleste din argint 800 , model mic pentru servirea felii de lamaie , lucrare meticuloasa a sculpturi

Dulap Louis Philippe sec al XIX lea Dulap Louis Philippe sec al XIX lea

Dulap Louis Philippe sec al XIX lea

Dulapuri 990

Dulap intarsie peste 150 ani vechime imperiul Austro-ungar stil Louis Philippe, doua pe stoc diferit

Masa frantuzeasca lacuita in gri deschis Masa frantuzeasca lacuita in gri deschis

Masa frantuzeasca lacuita in gri deschis

Mese, Scaune, Birouri 1500

Elegant masa sau consola de origine francez din epoca interbelica lacuita in gri deschis, sertarul p

Poza