Lot De 7 Monede

ID anunt: 448506 Adaugat pe data de: 03-05-2024, vizualizat de: 171 ori

cu 5 bani 1952,53, 66, 1 leu 1941, 51, 66 si 2 lei 1951, stare cf.foto

Taguri: , ,

Pret: 100RON
Suna:
Vanzatorul
Vezi toate anunturile (1777)

Raspunde rapid la mesaje

Cover Partener

Andrei

Arad

Apr 2013

27-05-2024

ID utilizator: 403

Antichitati Similare

Monedă din Aur – 20 Franci Napoleon al III-lea 1858 Monedă din Aur – 20 Franci Napoleon al III-lea 1858

Monedă din Aur – 20 Franci Napoleon al III-lea 1858

Monede 2300

Monedă din Aur – 20 Franci Napoleon al III-lea, aur 0.900 , 6.45 grame.

moneda 20 filler 1941, 1944 moneda 20 filler 1941, 1944

moneda 20 filler 1941, 1944

Monede 15

BP stare conform foto, de colectie, pret/buc.

Anunturi Promovate

Comoda cu oglinda venetiana Comoda cu oglinda venetiana

Comoda cu oglinda venetiana

Comode 2990

Comoda cu oglinda Renaștere veneta restaurata , deosebita se trimite în toată țara la Bavaria Kultur

candelabru din ceramica bassano candelabru din ceramica bassano

candelabru din ceramica bassano

Candele, Lampi 1900

candelabru din ceramica bassano lucrat manual, are 6 lumini, brațele lustrei sunt decorate cu crengu

Biblioteca  vieneza Chipendalle sculptata lemn Biblioteca  vieneza Chipendalle sculptata lemn

Biblioteca vieneza Chipendalle sculptata lemn

Dulapuri 2990

Vitrina vieneza perioada antebelica, stil Chippendalle , ani sculptata lemn la Bavaria Kulturhaus Bu

Peisaj de vara post-impresionist Peisaj de vara post-impresionist

Peisaj de vara post-impresionist

Picturi, tablouri, icoane 790

Interesantă compoziție cu o cromatică aparte, aparține școlii suedeze, sec. XX. Pe verso există o in

Comoda cu oglinda baroc intarsiata Comoda cu oglinda baroc intarsiata

Comoda cu oglinda baroc intarsiata

Comode 4990

Comoda intarsiata baroc piemontez atât fațada cat și blatul, deosebit sculptata și restaurata in 4 u

Poza