ID anunt: 394026 Adaugat pe data de: 20-05-2022, vizualizat de: 377 ori
Este un lot de 4 cesti de cafea din portelan frumos decorate cu motive colorate, motive aurite si maner aurit. Stare buna, fara defecte, Inaltime cesti 3 cm, diametru cesti 5,7 cm, diametru farfurioare 9,5 cm,
Apostol
Caras Severin
Apr 2015
18-05-2024
ID utilizator: 7595Este o piesa veche din portelan japonez SATSUMA, piesa de colectie de secol 20 pictata manual si in
superba Jardinière an 1910 pictata manual aurita are Ca. 35 x 15,5 cm, ca. 17 cm pretul afisat es
Măsuță cafea hexagonala cu sertare Japonia decorata in basorelief cu motive florale animale deosebi
Șifonier sculptata lemn masiv stil Rococo de sec al XIX proveniență burgheziei de București cu eleme
Biblioteca Renaștere deosebit intarsiată cu rădăcină de trandafir ,doua corpuri, in patru uși cu cap
Piesă realizată sec. trecut în atelier italian, furniruită cu nuc și decorată cu intarsii. Dimensiun
⭐☭583 USSR Soviet Era inel traditional rusesc cu Rubelit Lab. Created Rubelit rosu, cristal cu un