Ne pare rau dar acest anunt nu mai este disponibil, te invitam sa vizualizezi alte produse din aceeasi categorie

Lot 5 - Obiecte Decorative Vechi Din Bronz

Anunt inactiv

ID anunt: 270558 Adaugat pe data de: 02-05-2019, vizualizat de: 16 ori

Lot 5 - Obiecte decorative vechi din bronz
Farfuria din bronz si are diametrul de 15 cm.
Cele doua ulcioare sunt din bronz si au inaltimile de 7 respectiv 10 cm..
Toate cantaresc 1 kg.
Vizionati si celelalte anunturi de pe pagina mea.

Taguri: , , , , , ,

Pret: 80RON

Antichitati Similare

piesa decorativa landou

piesa decorativa landou

Rustice 15

piesa pentru decor in forma de landou realizat din ramuri de lemn impletite lungime 25 cm latime 1

Suman suba, haina taraneasca traditionala Suman suba, haina taraneasca traditionala

Suman suba, haina taraneasca traditionala

Rustice 520

obiect vechi, din zona Aradului, din pasla cu fireturi cusute si monograma BB cusuta la brau, cu mic

Antichitati Promovate

Tablou-litografie Claude Monet Tablou-litografie Claude Monet

Tablou-litografie Claude Monet

Picturi, tablouri, icoane 26

Tablou inramat cu sticla realizat ca si litografie, dupa renumita pictura a lui Claude Monet &a

cercei aur 14k rusia rusesti cu aquamarine cercei aur 14k rusia rusesti cu aquamarine

cercei aur 14k rusia rusesti cu aquamarine

Obiecte din aur 2000

perioada tarista full marcat aquamarine de o stralucire uluitoare cu reflexie superba si in semi in

inel aur 14k cu topaz si diamante swiss inel aur 14k cu topaz si diamante swiss

inel aur 14k cu topaz si diamante swiss

Obiecte din aur 2200

vintage fx swiss blue topaz oval 8.6 x 6 mm anturaj 14 diamante old cut in montura aur alb ine

cercei aur 14k rusesti rusia pentru copii fetite cu email rosu cercei aur 14k rusesti rusia pentru copii fetite cu email rosu

cercei aur 14k rusesti rusia pentru copii fetite cu email rosu

Obiecte din aur 1000

stil si eleganta ruseasca tehnica de emailare culoare speciala rosu de coral aur roz 14k specific

Oglinda bronz masiv rococo 120x55cm Oglinda bronz masiv rococo 120x55cm

Oglinda bronz masiv rococo 120x55cm

Oglinzi 690

Oglinda bronz masiv stil rococo mare cu cristalul original cu patina, 120x55 cm la Bavaria Kulturhau