Lot De Trei Obiecte Africane Foarte Vechi, Cioplite În Lemn, Fibule

ID anunt: 228011 Adaugat pe data de: 16-04-2018, vizualizat de: 186 ori

Lot de trei obiecte africane foarte vechi, cioplite în lemn, fibule. Dimensiuni: lungime 15 cm, lățime/grosime 8/5 cm. Prețul afișat este pentru întregul lot.

Taguri: , , , , , , , , ,

Pret: 650RON
Suna:
Vanzatorul
Vezi toate anunturile (42)

Dan M.

Buzau

Iul 2015

24-04-2019

ID utilizator: 8202

Antichitati Similare

statueta miniatura bronz patinat statueta miniatura bronz patinat

statueta miniatura bronz patinat

Sculptura, statui 130

sulptura statueta miniatura bronz patinat realizat manual ,semnat dimensiuni:5cm/4cm livrare pri

statueta biciclist alama 0,550 gr-l 15 cm statueta biciclist alama 0,550 gr-l 15 cm

statueta biciclist alama 0,550 gr-l 15 cm

Sculptura, statui 160

biciclist de curse din alama -bronz cu greutate de 0,550 gr,lungime 25 cm,inaltime 18 cm

Antichitati Promovate

925 Pandantiv cu onix negru emailat si lantisor 925 Pandantiv cu onix negru emailat si lantisor

925 Pandantiv cu onix negru emailat si lantisor

Obiecte din argint 400

Lantisor si medalion argint cu onix natural foarte frumos, oval emailat cu o pictura frumoa piatra d

Masuta rotunda sec.XIX Masuta rotunda sec.XIX

Masuta rotunda sec.XIX

Mese, Scaune, Birouri 650

Foarte elegantă măsuță de cafea,realizată din nuc masiv cu sculptură de excelentă calitate Dimensiun

clasic cercei aur 14k cu amethyst caboson clasic cercei aur 14k cu amethyst caboson

clasic cercei aur 14k cu amethyst caboson

Cercei 1600

classic collection amethyst natural caboson foarte frumos dimensiune 10.5x8 mm montura aur galb

Gramofon `his master voice` Gramofon `his master voice`

Gramofon `his master voice`

Altele 499

Gramofon his master voice Este nou In stare de functionare Se trimite si o placa ptr a se put

Dulap florentin cu marmura Dulap florentin cu marmura

Dulap florentin cu marmura

Dulapuri 1490

Dulap florentin cu marmura , 2 usi si 2 sertare. La Bavaria Kulturhaus zona Universitate. din sute