Este un set de 6 lingurite argintate de provenienta suedeza, frumos decorate cu un trandafir pe mane
Fructiera cu ansa , argintata - patina timpului , L 18,5 cm / h 16 cm , stare buna. Vizualizati si
Vitrina de colt baroc venețian de vinde restaurat la Bavaria KulturHaus București tradițiile nu se
Masa rotunda napoleoniana perioada interbelica cu blat intarsiat deosebit contur de alama și element
Dulap cu blat de marmura sculptat lemn masiv cu monstrii și motive florale, din doua piese , cea inf
Vitrina mărime medie 180x220 cm H clasic italiana se vinde restaurata și se trimite în toată țara la
Statuie franțuzească de bronz masiv reprezentând pescăruși ciondanindu- se pe prada semnată Jean Lo