Lot Vaze Portelan Royal Bavaria

ID anunt: 320592 Adaugat pe data de: 15-10-2020, vizualizat de: 507 ori

Vaze portelan ,Royal Bavaria,h=18,5 cm.pret 70 ron ,impreuna 120 +transport

Taguri: , , , , ,

Pret: 70RON
Suna:
Vanzatorul
Vezi toate anunturile (315)

Raspunde rapid la mesaje

Anghel Remus

Timis

Nov 2015

14-04-2024

ID utilizator: 9261

Antichitati Similare

Vaza onix, nuante verde, roscat, crem, 20 cm inaltime Vaza onix, nuante verde, roscat, crem, 20 cm inaltime

Vaza onix, nuante verde, roscat, crem, 20 cm inaltime

Vaze 160

Vaza onix, nuante verde, roscat, crem, 20 cm inaltime, 25-30 de ani vechime (minim) Onixul este o p

vaza Baccarat opalina roz pictura grifoni vaza Baccarat opalina roz pictura grifoni

vaza Baccarat opalina roz pictura grifoni

Vaze 1250

vaza antica victoriana Baccarat franceza opalina roz ,pictura grifoni,flori,frunze vita de vie -ina

Anunturi Promovate

Lada stil renaștere italiană cod 341 Lada stil renaștere italiană cod 341

Lada stil renaștere italiană cod 341

Cutii, Cuffere 890

Mobilier de artă realizat în atelier italian, structură cu furnir de nuc decorată cu sculptură manua

SUPERBI CERCEI ARGINT 925 AMETISTE, RODOLITE SI TURMALINE SUPERBI CERCEI ARGINT 925 AMETISTE, RODOLITE SI TURMALINE

SUPERBI CERCEI ARGINT 925 AMETISTE, RODOLITE SI TURMALINE

Cercei 450

cercei argint 925 vermeil aur roz 14k 6,05 grame marcati ANPC dimensiuni: 34,5 x 18 mm ametist

DULAP CU VITRINA DULAP CU VITRINA

DULAP CU VITRINA

Comode 6000

dulap cu vitrina de provenienta franceza din perioda 1890/1900, din stejar masiv restaurat profesion

Șifonier napoleonian intarsie trandafir Șifonier napoleonian intarsie trandafir

Șifonier napoleonian intarsie trandafir

Dulapuri 3490

Șifonier stil Empire de 3m lungime in 6 uși cu intarsie trandafir și sculpturi stil capitel sus și j

Servanta curbata stil baroc italian cod 344 Servanta curbata stil baroc italian cod 344

Servanta curbata stil baroc italian cod 344

Comode 850

Piesă realizată sec. trecut în atelier italian, furniruită cu nuc și decorată cu intarsii. Dimensiun

Poza