Filtru:
bijuterii la set bijuterii la set

bijuterii la set

Seturi bijuterii 10

GABLONZURI LA 10 LEI BUCATA. CERCEI , BRATARI , BROSE, MEDALIOANE. MAJORITATEA NOI , PROVENIENTA ANG

Bijuterii vechi Bijuterii vechi

Bijuterii vechi

Bijuterii vechi- colectie bijuterii vechi -bratari , margele, brose,medalione, cercei, toate in star

Bijuterii Artizanat Nepal ~ ~ Jewelry Handicraft Nepal ~ Bijuterii Artizanat Nepal ~ ~ Jewelry Handicraft Nepal ~

Bijuterii Artizanat Nepal ~ ~ Jewelry Handicraft Nepal ~

Seturi bijuterii 200

Lapis Lazuli natural & Turcoaz natural & Crisocolla natural & elemente din

Caseta bijuterii din os cu ornamente alama, INDIA - 1 Caseta bijuterii din os cu ornamente alama, INDIA - 1

Caseta bijuterii din os cu ornamente alama, INDIA - 1

Seturi bijuterii 30

caseta bijuterii din os cu ornamente alama, INDIA / 1 === caseta artizanala din os pentru bijuterii

Set de bijuterii din argint (inel si cercei), lucratura deosebita, avand in montura nenumarate zirco Set de bijuterii din argint (inel si cercei), lucratura deosebita, avand in montura nenumarate zirco

Set de bijuterii din argint (inel si cercei), lucratura deosebita, avand in montura nenumarate zirco

Seturi bijuterii 230

Set de bijuterii  Swarovski Set de bijuterii  Swarovski

Set de bijuterii Swarovski

Seturi bijuterii 400

Set de bijuterii Swarovski - colier si cercei, model cercuri - model emblematic pentru Swarovski.

Bijuterii Artizanat Nepal ~  Jewelry Handicraft Nepal Bijuterii Artizanat Nepal ~  Jewelry Handicraft Nepal

Bijuterii Artizanat Nepal ~ Jewelry Handicraft Nepal

Seturi bijuterii 180

Jasp rosu natural , sfere & Crisocolla naturala , rondele & elemente din zamac auriu antichi

Unicat! Set bijuterii aur victoriene din 1880 Unicat! Set bijuterii aur victoriene din 1880

Unicat! Set bijuterii aur victoriene din 1880

Obiecte din aur 2500

Rar set de bijuterii vieneze din aur de 15k, lucrat in perioada victoriana, anul 1880, format din c

Cutie de bijuterii cu turcoaze Cutie de bijuterii cu turcoaze

Cutie de bijuterii cu turcoaze

Seturi bijuterii 275

Cutie de bijuterii din metal, bogat decorata cu motive florale si turcoaze. Vasul din interior este

Bijuterii Artizanat Nepal ~  Jewelry Handcraft Nepal Bijuterii Artizanat Nepal ~  Jewelry Handcraft Nepal

Bijuterii Artizanat Nepal ~ Jewelry Handcraft Nepal

Coral rosu natural & Jad blue aqua natural & elemente din bronz antichizat. Margele Nepal a

Bijuterii Artizanat Nepal ~  ~ Jewelry Handicraft Nepal Bijuterii Artizanat Nepal ~  ~ Jewelry Handicraft Nepal

Bijuterii Artizanat Nepal ~ ~ Jewelry Handicraft Nepal

Seturi bijuterii 170

Coral natural rosu & Turcoaz reconstituit & Jad natural & Howlit & Margele Nepal &a

Bijuterii Artizanat Nepal ~ ~ Jewelry Handcraft Nepal Bijuterii Artizanat Nepal ~ ~ Jewelry Handcraft Nepal

Bijuterii Artizanat Nepal ~ ~ Jewelry Handcraft Nepal

Seturi bijuterii 140

Coral natural rosu , fine margele & alama si bronz antichizat Pandantiv din alama - handmade -

Vand set de bijuterii de sticla Vand set de bijuterii de sticla

Vand set de bijuterii de sticla

Seturi bijuterii 90

Vand set de bijuterii de sticla cu rotițe de ceas inserate,tortițele de la cercei sunt de argint 92

Colectie bijuterii Colectie bijuterii

Colectie bijuterii

vand bijuterii mai vechi si mai noi , gablonzuri , argint, margele. Setul curinde 2 inele argint,2 s

Set bijuterii italian Set bijuterii italian

Set bijuterii italian

Seturi bijuterii 150

Set bijuterii dama italian marca Miss Fashion Cielo Venezia format din brata si colier , material in

Bijuterii Artizanat Nepal - Bijuterii Tibetane Bijuterii Artizanat Nepal - Bijuterii Tibetane

Bijuterii Artizanat Nepal - Bijuterii Tibetane

Nepal 10 Lapis Lazuli natural , sfere lis 6 mm & Coral rosu natural , sfere lis 10 mm & J

Cutie,caseta pentru bijuterii in stil etnografic chinezesc 25x16 cm Cutie,caseta pentru bijuterii in stil etnografic chinezesc 25x16 cm

Cutie,caseta pentru bijuterii in stil etnografic chinezesc 25x16 cm

Cutie, caseta pentru bijuterii in stil etnografic chinezesc.Structura robusta din lemn patinat si la

Coral natural spongios & Turcoaz natural & Malachit natural & Rhyolit natura

CASETA BIJUTERII XXL,LIMOGES PORTELAN FRANTUZESC FOITA AUR CASETA BIJUTERII XXL,LIMOGES PORTELAN FRANTUZESC FOITA AUR

CASETA BIJUTERII XXL,LIMOGES PORTELAN FRANTUZESC FOITA AUR

Seturi bijuterii 99

SUPERBA CASETA BIJUTERII LIMOGES ,PORTELAN FRANTUZESC ,LUCRATA MINUTIOS IN FOITA DE AUR (SE SIMTE LA

Turcoaz - flori mari D= 30 mm & Jad natural , rosu & Howlit natural rosu & Margele nepal

Set de bijuterii din argint, cu zirconii, compus din cerecei, inel si medalion. marcate. Set de bijuterii din argint, cu zirconii, compus din cerecei, inel si medalion. marcate.

Set de bijuterii din argint, cu zirconii, compus din cerecei, inel si medalion. marcate.