pandantive placate cu aur greavura pandantive placate cu aur greavura

pandantive placate cu aur greavura

Pandantive 100

doua pandantive placate cu aur greavura monogram si zodia pesti dimensiuni:2cm/1,5cm si 1,5cm

Set 6 farfuriute placate cu argint Bernard Massard Set 6 farfuriute placate cu argint Bernard Massard

Set 6 farfuriute placate cu argint Bernard Massard

Altele 100

Set 6 farfuriute placate cu argint cu emblema casei de vinuri elvetiene Bernard Massard, conditie ex

SET MONEDE AMERICA - PLACATE CU AUR DE 24 DE CARATE SET MONEDE AMERICA - PLACATE CU AUR DE 24 DE CARATE

SET MONEDE AMERICA - PLACATE CU AUR DE 24 DE CARATE

Monede 50

VETI PRIMI SETUL DIN IMAGINE - CUPRINDE CELE 5 MONEDE DE UN SFERT DE DOLAR EMISE IN ANUL 2003 - PLAC

Set zaharnita si ibric, placate cu argint, provenienta Anglia, perioada anilor 1950. Dimensiuni: ibr Set zaharnita si ibric, placate cu argint, provenienta Anglia, perioada anilor 1950. Dimensiuni: ibr

Set zaharnita si ibric, placate cu argint, provenienta Anglia, perioada anilor 1950. Dimensiuni: ibr

Altele 180

Set doua tavi placate argint vintage,  Sheridan Set doua tavi placate argint vintage,  Sheridan

Set doua tavi placate argint vintage, Sheridan

Altele 125

Set doua tavi placate argint vintage, produse de "Sheridan", recunoscuta firma de orfevrarie britani

Set trei chei capace placate argint, vintage Set trei chei capace placate argint, vintage

Set trei chei capace placate argint, vintage

Altele 125

Set trei chei capace placate argint, vintage. Modelate stil zoomorf (lebada, delfin, foca) si dotate

Islamica, set vase placate argint, otoman-persan-arab, colectie-cadou Islamica, set vase placate argint, otoman-persan-arab, colectie-cadou

Islamica, set vase placate argint, otoman-persan-arab, colectie-cadou

Altele 275

Un incantator set de vase placate argint, cu capac, elegant ornamentate, cu gravura manuala cu eleme

Set Cutie 3 Pixuri CROSS patent USA placate cu aur stare buna. Dansk Post OG-Telegraf Forening. Set Cutie 3 Pixuri CROSS patent USA placate cu aur stare buna. Dansk Post OG-Telegraf Forening.

Altele 250

Set Cutie 3 Pixuri CROSS patent USA placate cu aur stare buna. Dansk Post OG-Telegraf Forening. 1/ 2

Ace de par sec 19, Baroc Victorian, placate argint, colectie, cadou Ace de par sec 19, Baroc Victorian, placate argint, colectie, cadou

Ace de par sec 19, Baroc Victorian, placate argint, colectie, cadou

Altele 225

De provenienta si manufactura Anglia, sec 19, placate argint, elegant ornamntate cu roze inflorite.

SET 4 PAHARE  ANTICE,PLACATE CU ARGINT,MARCATE SET 4 PAHARE  ANTICE,PLACATE CU ARGINT,MARCATE

SET 4 PAHARE ANTICE,PLACATE CU ARGINT,MARCATE

Pahare, Cesti 180

SET 4 PAHARE CU PICIOR ANTICE PLACATE CU ARGINT,MARCATE,LUCRATE MANUAL;H-18 CM;DIAMETRUL MAX 7 CM

Set decoratiuni Georg Jensen placate aur alb, colectie, cadou, vintage Set decoratiuni Georg Jensen placate aur alb, colectie, cadou, vintage

Set decoratiuni Georg Jensen placate aur alb, colectie, cadou, vintage

Altele 275

Un incantator set de piese decor/colectie/cadou, realizate de legendarii orfevrieri Georg Jensen-Den

Set de tacamuri antice J. G. Graves placate cu argint Set de tacamuri antice J. G. Graves placate cu argint

Set de tacamuri antice J. G. Graves placate cu argint

Altele 130

Set de tacamuri antice J. G. Graves, placate cu argint, marca EPNS, din Sheffield, Anglia. Dimensiun

Set decoratiuni Casa Alba SUA, placate aur 24k, colectie cadou vintage Set decoratiuni Casa Alba SUA, placate aur 24k, colectie cadou vintage

Set decoratiuni Casa Alba SUA, placate aur 24k, colectie cadou vintage

Altele 385

Doua piese de supercolectie/cadou realizate pentru Craciunul prezidential la Casa Alba, editie comem

Set doua sfesnice, suporti lumanari, Art Deco, placate argint, vintage Set doua sfesnice, suporti lumanari, Art Deco, placate argint, vintage

Set doua sfesnice, suporti lumanari, Art Deco, placate argint, vintage

Sfesnice 150

Un minunat set de sfesnice stil Art Deco minimalist, realizat cu deosebita maiestrie in atelierele "

Coliere placate cu aur Coliere placate cu aur

Coliere placate cu aur

Coliere 100

Coliere placate cu aur cu zirconii made în France deosebit de frumoase 100 lei buc plata în cont t

Deosebit colier margele sticla elecroplacate Deosebit colier margele sticla elecroplacate

Deosebit colier margele sticla elecroplacate

Coliere 35

Deosebit colier la baza gatului, margele de sticla tubulare negre, intercalate cu margele sticla Ceh

Set bijuterii MileFiori Italia-Bratara cu Cercei placate aur si pietricele. Bratara circumferinta 20

Seturi bijuterii 200

2 catarame de curea ceas dama, vechi, placate cu aur 2 catarame de curea ceas dama, vechi, placate cu aur

2 catarame de curea ceas dama, vechi, placate cu aur

Ceasuri de mana 50

2 catarame de curea ceas dama, vechi, placate cu aur, marcate (vezi foto), peste 30 ani vechime, pas

Mini decoratiuni vintage placate cu aur 24k, Italia

Altele 175

Mini decoratiuni vintage placate cu aur 24k, Italia, depictand pesti, papagali, pisici, fluturi si r

RECIPIENT CEAI PERECHE ART DECO PLACATE ARGINT STICLA CADOU BAR RECIPIENT CEAI PERECHE ART DECO PLACATE ARGINT STICLA CADOU BAR

RECIPIENT CEAI PERECHE ART DECO PLACATE ARGINT STICLA CADOU BAR

Pahare, Cesti 150

MASOARA 13CM,FOARTE BINE PASTRATE,PLACATE CU ARGINT,SE CURATA REPEDE SI USOR. POATE SA FIE UN CA

3 furculite + cleste cuburi zahar, placate cu argint, vechi 3 furculite + cleste cuburi zahar, placate cu argint, vechi

3 furculite + cleste cuburi zahar, placate cu argint, vechi

Tacamuri 45

3 furculite + cleste cuburi zahar, placate cu argint, vechi = 3 furculite (2buc - 15 cm lungime, 1bu

Set de 14  tacâmuri placate cu argint,, marcaj Deykin &Harrison Set de 14  tacâmuri placate cu argint,, marcaj Deykin &Harrison

Set de 14 tacâmuri placate cu argint,, marcaj Deykin &Harrison

Tacamuri 240

Frumos set de 14 tacâmuri, placate cu argint, marcaj Deykin &Harrison (vezi penultima poza .

Set vechi de 6 lingurite pentru desert, placate cu argint si decorate cu portelan pictat, perioada a Set vechi de 6 lingurite pentru desert, placate cu argint si decorate cu portelan pictat, perioada a

Set vechi de 6 lingurite pentru desert, placate cu argint si decorate cu portelan pictat, perioada a

Obiecte din argint 250

Desfacatoare sticle placate cu aur de 24 k Desfacatoare sticle placate cu aur de 24 k

Desfacatoare sticle placate cu aur de 24 k

Tacamuri 50

Set 2 buc. desfacatoare pentru sticle,placate cu aur de 24 k, din Germania. Dimensiune 8×5 cm.