Rezultatele Cautarii: Ruse

Filtru:
( REZERVAT ) inel aur victorian 18k rusesc rusia cu alexandrit ( REZERVAT ) inel aur victorian 18k rusesc rusia cu alexandrit

( REZERVAT ) inel aur victorian 18k rusesc rusia cu alexandrit

Obiecte din aur 3600

inel victorian rusesc cu urmatoarele marcaje marcaj sovietic rusesc marcaj de import pentru Austr

cercei aur 14k rusia rusesti cu aquamarine cercei aur 14k rusia rusesti cu aquamarine

cercei aur 14k rusia rusesti cu aquamarine

Cercei 2000

perioada tarista full marcat aquamarine de o stralucire uluitoare cu reflexie superba si in semi in

COLIER AGATHE RUSESC

Coliere 149

COLIER AGATHE. MODEL VECHI RUSESC. STARE BUNA. CULORI DIFERITE BEJ MARO VERNIL. TRIMIT CU PLATA RAMB

cal carusel si cal cu stativ din bronz cal carusel si cal cu stativ din bronz

cal carusel si cal cu stativ din bronz

Sculptura, statui 250

cal carusel si cal cu stativ din bronz si alama se vand impreuna la pret afisat dimensiuni:20cm/1

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese

Tacamuri 500

Superb set de tacamurii Rusesti argintate pentru 6 persoane compus din 24 de piese .Setul este compu

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese cu cutie Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese cu cutie

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese cu cutie

Tacamuri 600

Superb set de tacamurii Rusesti pentru 6 persoane compus din 24 de piese .Setul este compus dupa cum

Statuie rusesca traditionala 85 cm Statuie rusesca traditionala 85 cm

Statuie rusesca traditionala 85 cm

Sculptura, statui 590

Statuie ruseasca traditionala din trunchi de copac 85 x35x 16 cm grosime max reprezentand femeie in

Samovar rusesc din alama, model deosebit (forma de cupa), Samovar rusesc din alama, model deosebit (forma de cupa),

Samovar rusesc din alama, model deosebit (forma de cupa),

Sculptura, statui 1400

Samovar rusesc din alama, model deosebit (forma de cupa), perioada tarista, datat 1898. Deasupra cap

Jucarii 80

Este o papusa ruseasca MATRIOSKA compusa din 5 piese. Stare buna,fara defecte, inaltime papusa 9 cm,

Album foto rusesc vechi an 1931-Leningrad,pt colectionari Album foto rusesc vechi an 1931-Leningrad,pt colectionari

Album foto rusesc vechi an 1931-Leningrad,pt colectionari

Carti 58

Album foto vechi rusesc vechi de 87 ani, anul 1931,aprox 30 cm lungime,pastrat in stare perfecta cu

Pusculita carusel cu ursuleti Pusculita carusel cu ursuleti

Pusculita carusel cu ursuleti

Figurine 35

Frumoasa pusculita vintage in forma de carusel cu ursuleti. Inaltimea este de 11 cm. Un cadou potri

Cutie muzicală de colecție, carusel Cutie muzicală de colecție, carusel

Cutie muzicală de colecție, carusel

Figurine 65

Frumoasa cutie muzicală de colecție, cal-carusel, inaltimea de 18cm. Calul urca si coboară pe tij

98A-Fructiera cosulet metalica veche pe picioruse fara sticla. 98A-Fructiera cosulet metalica veche pe picioruse fara sticla.

98A-Fructiera cosulet metalica veche pe picioruse fara sticla.

Metal si fonta 100

98A-Fructiera cosulet metalica veche pe picioruse fara sticla. Inaltime16 cm, Lungime 27 cm, latime

Set tacamuri Rusesti pentru 12 persoane 48 piese cu cutie

Tacamuri 1500

Superb set de tacamurii Rusesti pentru 12 persoane compus din 48 de piese .Setul este compus din 2 c

Set tacamuri Rusesti argintate pentru 12 persoane 48 piese cu cutie Set tacamuri Rusesti argintate pentru 12 persoane 48 piese cu cutie

Set tacamuri Rusesti argintate pentru 12 persoane 48 piese cu cutie

Tacamuri 1200

Superb set de tacamurii Rusesti argintate pentru 12 persoane compus din 48 de piese .Setul este comp

Samovar rusesc din alama cromata, perioada sfarsit de secol XIX Samovar rusesc din alama cromata, perioada sfarsit de secol XIX

Samovar rusesc din alama cromata, perioada sfarsit de secol XIX

Metal si fonta 900

Samovar rusesc din alama cromata, perioada sfarsit de secol XIX, provenienta Rusia, poseda pe capac

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese cu cutie NR 2 Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese cu cutie NR 2

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese cu cutie NR 2

Ceas rusesc de colectie KAMA, 17 rubine, cal. 2604, fabricat in 1956 Ceas rusesc de colectie KAMA, 17 rubine, cal. 2604, fabricat in 1956

Ceas rusesc de colectie KAMA, 17 rubine, cal. 2604, fabricat in 1956

Ceasuri de mana 200

Ceas rusesc de colectie KAMA, 17 rubine, cal. 2604, fabricat in 1956 === Cu revizia facuta in iulie

ww1-Carpati-Atac imp. unei baterii rusesti carte postala militara. ww1-Carpati-Atac imp. unei baterii rusesti carte postala militara.

ww1-Carpati-Atac imp. unei baterii rusesti carte postala militara.

Altele 50

ww1-Carpati-Atac imp. unei baterii rusesti carte postala militara veche. Primul razboi mondial. Pies

1734-Sticla ruseasca veche din portelan pictata manual. 1734-Sticla ruseasca veche din portelan pictata manual.

1734-Sticla ruseasca veche din portelan pictata manual.