Filtru:
Cercei Aur 14K Rusia Rusesti Cu Alexandrite Cercei Aur 14K Rusia Rusesti Cu Alexandrite

Cercei Aur 14K Rusia Rusesti Cu Alexandrite

Obiecte din aur 3500

perioada tarista full marcat magnifici cercei alexandrit la umbra VERDE la soare albastru inchi

Vechi cercei rusesti argint tehnica Niello Vechi cercei rusesti argint tehnica Niello

Vechi cercei rusesti argint tehnica Niello

Cercei 150

Vechi cercei de argint rusesti decorati cu tehnica Niello,dimensiuni de 2,2/1 cm

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese

Tacamuri 500

Superb set de tacamurii Rusesti argintate pentru 6 persoane compus din 24 de piese .Setul este compu

Set 6 tacamuri argintate Rusesti Set 6 tacamuri argintate Rusesti

Set 6 tacamuri argintate Rusesti

Tacamuri 200

Superb set de 6 tacamurii Rusesti argintate

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese cu cutie NR 5 Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese cu cutie NR 5

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese cu cutie NR 5

Tacamuri 600

Superb set de tacamurii Rusesti pentru 6 persoane compus din 24 de piese .Setul este compus dupa cum

cercei aur 14k rusesti cu aventurin rusia copii fetite cercei aur 14k rusesti cu aventurin rusia copii fetite

cercei aur 14k rusesti cu aventurin rusia copii fetite

Obiecte din aur 1200

cercei rusesti 14k aur galben toate marcajele aventurin caboson 4.7mm gramaj 1.45g. lungime 1.7

( REZERVAT ) unicat cercei aur 14k rusesti cu alexandrit rusia ( REZERVAT ) unicat cercei aur 14k rusesti cu alexandrit rusia

( REZERVAT ) unicat cercei aur 14k rusesti cu alexandrit rusia

foarte rari cercei rusesti din aur roz de 14k montura stil empir toate marcajele originale alexan

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese cu cutie Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese cu cutie

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 24 piese cu cutie

4 cesti rusesti Gold 1970’S CCCP RUSSIAN 4 cesti rusesti Gold 1970’S CCCP RUSSIAN

4 cesti rusesti Gold 1970’S CCCP RUSSIAN

Portelan si ceramice 120

Cesti rusesti Gold 1970’S CCCP RUSSIAN, cu urme de uzura, in exterior glazurate cu cobalt marin si f

Set tacamuri Rusesti pentru 6 persoane 18 piese

unicat cercei aur 18k rusesti cu alexandrit rusia unicat cercei aur 18k rusesti cu alexandrit rusia

unicat cercei aur 18k rusesti cu alexandrit rusia

Obiecte din aur 4000

foarte rari cercei rusesti din aur fin de 18k culoare galbena toate marcajele originale alexandr

2 ceasuri Sekonda rusesti, de colectie, cal. 2428 si 2414 2 ceasuri Sekonda rusesti, de colectie, cal. 2428 si 2414

2 ceasuri Sekonda rusesti, de colectie, cal. 2428 si 2414

Ceasuri de mana 200

...ambele ceasuri functioneaza, calibre 2428 si 2414, echipate cu 26 si respectiv 21 de rubine. Pr

ww1-Carpati-Atac imp. unei baterii rusesti carte postala militara. ww1-Carpati-Atac imp. unei baterii rusesti carte postala militara.

ww1-Carpati-Atac imp. unei baterii rusesti carte postala militara.

Altele 50

ww1-Carpati-Atac imp. unei baterii rusesti carte postala militara veche. Primul razboi mondial. Pies

46 cadrane ceasuri mecanice vechi, in majoritate rusesti 46 cadrane ceasuri mecanice vechi, in majoritate rusesti

46 cadrane ceasuri mecanice vechi, in majoritate rusesti

Ceasuri de mana 80

barbatesti si de dama, in proportie aproximativ egala, diferite grade de uzura a imprimarii suprafet

Doua aparate ras vechi, vintage, rusesti, functionale, de colectie Doua aparate ras vechi, vintage, rusesti, functionale, de colectie

Doua aparate ras vechi, vintage, rusesti, functionale, de colectie

Altele 100

Ambele in stare de functionare, bine intretinute si pastrate, cutiile originale. Dimensiuni cutii 19

Lot 17 figurine jucarii cauciuc Arădeanca si rusesti anii 70 80 Lot 17 figurine jucarii cauciuc Arădeanca si rusesti anii 70 80

Lot 17 figurine jucarii cauciuc Arădeanca si rusesti anii 70 80

Jucarii 200

Lot format din 17 figurine din cauciuc, Arădeanca și rusești. Se vând doar împreună! Starea se

4 colite timbre-avioane militare rusesti, neperforate 4 colite timbre-avioane militare rusesti, neperforate

4 colite timbre-avioane militare rusesti, neperforate

Timbre 16

Plata in avans in cont RAIFFEISEN ( nu am nici un fel de comisioane, nici la depunere, nici la trans

Sfesnice rusesti din lemn Sfesnice rusesti din lemn

Sfesnice rusesti din lemn

Sfesnice 165

Vand un set frumos de sfenice din lemn, foarte frumos ornate pentru patru lumanari groase(diametru a

cercei aur rusia rusesti 14k cu alexandrite cercei aur rusia rusesti 14k cu alexandrite

cercei aur rusia rusesti 14k cu alexandrite

Cercei 2500

perioada tarista full marcat magnifici cercei alexandrit la umbra verde la soare albastru la lum

Piese ceramica rusesti Piese ceramica rusesti

Piese ceramica rusesti

Portelan si ceramice 65

3 saboti pe post de scrumiera din ceramica, marca ruseasca. Nu au defecte. L=12cm., l=5cm. La achi

Colectie de monede rusesti peste 1400 de bucați Colectie de monede rusesti peste 1400 de bucați

Colectie de monede rusesti peste 1400 de bucați

Monede 1

Dețin o coleție de monede rusești, sunt peste 1400 de bucăți. Prezintă urme de uzură. Ideie nu am

Cercei 3400

perioada tarista full marcat magnifici cercei alexandrit la umbra verde la soare albastru london b

cercei aur 14k rusia rusesti cu jad jadeit cercei aur 14k rusia rusesti cu jad jadeit

cercei aur 14k rusia rusesti cu jad jadeit

Cercei 2500

perioada tarista JAD Jadeit caboson 8x3mm montura solida in aur rosu 14k gramaj 3.73g. lungime 1.